Типи бетонних бордюрів

Незалежно від того, чи є ви власником бізнесу або домовласником, ви, ймовірно,  не багато уваги приділяли бордюрам. Однак роль їх у благоустрої території досить істотна. Чому? Тому що якісний бордюр з бетону, як спрямовує воду від вашої власності в зливові стоки, але також забезпечує зонування території на пішохідну і проїжджу частину. Так само бордюр виконувати роль ландшафтного елементу, який додає характер і цінність вашої власності.

Коли справа доходить до вибору бордюру, форма і естетика завжди повинні слідувати за функцією. Тому перше рішення, яке вам потрібно буде прийняти, – це те, чи хочете ви, щоб транспортні засоби могли проїжджати через ваші бордюри. Потім ви вибираєте один з трьох основних видів бордюрів:

  • дорожні
  • тротуарні
  • декоративні

Дорожні бордюри

Як випливає з їх назви, дорожні бордюри являють собою бетонні бордюри, що підтримують безпечне і впорядкований рух. Дорожні бетонні бордюри зонируют вулиці або паркування для запобігання проїзду транспортних засобів по ним на навколишні тротуари, газони і т. Д. При установці на парковках бар’єрні бордюри також полегшують водіям огляд і маневрування на позначених паркувальних місцях.

Тротуарні бордюри

Тротуарні бордюри – це бордюри, які дозволяють транспортним засобам проїжджати по ним. Цей вид бетонних бордюрів зазвичай з’являється у в’їздів на паркування, але вони також є популярними і часто обов’язковими доповненнями до тротуарів на перехрестях, щоб люди, прикуті до інвалідних крісел, могли легко отримати доступ як до тротуару, так і до вулиці. Тому що встановлюються бордюри завжди мають ухил з тротуару чи парковки на прилеглу вулицю.

Декоративні бордюри

У разі декоративних бордюрів «привабливість бордюрів» означає, що сам бордюр виконує певну естетичну функцію. Це можуть бути бордюри різних колірних відтінків, які ви часто бачите навколо елементів ландшафтного дизайну. Якщо ви вважаєте, що барвисті декоративні бетонні бордюри можуть додати привабливості вашої власності і захистити ваш ландшафт.

Не забувайте про водовідвідних стоках
При установці будь-якого бордюру на вулиці або на парковці установка системи водовідведення є абсолютною необхідністю. Чому? Тому що жолоб утворює основу бордюру, нахилений рівно настільки, щоб відводити воду від вашої ділянки в найближчу водостічну систему. Це не тільки захищає вашу власність від води, наскільки це можливо, але також допомагає запобігти затопленню парковок і галявин під час сильних дощів.

Промислово-будівельна компанія Планета РС Бородянка виробляє бордюри будь-якого типу і забарвлення високої якості. Ми є виробниками тротуарної плитки та інших елементів мощення, в тому числі і будівельних блоків з бетону.

Зв’яжіться з нами по телефону +38 066 555 07 07