У міру того, як ми стаємо старше і мудріше, все частіше шукаємо нові способи полегшити життя. І підйом, і перенесення бруківки, цегли і плит – не виняток. Після того, як плити або бруківка доставлені або зібрані, їх необхідно віднести до місця укладання. Коли ви молоді, зробити це не проблема. Але якщо вже вік, болить спина або просто немає сил, ви можете розглянути інші способи підйому і перенесення дорожнього покриття.

Ознайомтеся з деякими варіантами підйому і перенесення бруківки.

Підйом вручну – найпопулярніший спосіб перенесення дорожнього покриття.

Впевнені, що ви чули це раніше, але почнемо.

При перенесенні вручну завжди згинайте коліна, а не спину – це важливо. При підйомі і перенесенні вручну більш двох цеглин за один раз, укладайте їх впоперек стиків, щоб стабілізувати навантаження. Носіння рукавичок допоможе запобігти порізам та саднам.
Не піднімайте більше, ніж можете донести, тому що, впустивши ношу, можете зашкодити не тільки дорожньому покриттю, але і ногам, що буде плачевно.

Транспортування тротуарної плитки

Підйомник для тротуарної плитки і блоків.

Більш швидкий спосіб підйому і перенесення мощення, особливо великих бордюрів з тротуарної плитки – це використовувати підйомник для блоків. Ручні підйомники тротуарної плитки стають все більш доступними для покупки. Знання того, як вони працюють, і переваги їх використання, стають все більш очевидними для підрядників з укладання дорожнього покриття.
Ці ручні підйомні інструменти дозволяють легко захоплювати бруківку без необхідності сильно нахилятися.

Піднімайте і переносьте цілі ділянки дорожнього покриття за допомогою візка для мощення.

Транспортування тротуарної плиткиЯкщо ви постійно піднімаєте і переносите бруківку, то можна подумати про покупку візка.

У більшості хороших професійних монтажників є візки для укладання тротуарної плитки. Вони не тільки зводять до мінімуму ризик отримати пошкодження спини і рук, але і прискорюють укладання бруківки. Особливо, якщо між місцем видачі та місцем укладання досить велика відстань. З кожним вантажем можна нести чверть пачки дорожнього покриття.

Існує кілька варіантів і конструкцій тротуарних візків, вони само врівноважуються навіть при завантаженні, якщо оператору доведеться зупинитися під час штовхання або тяги візка.

Також у них є фіксуючий механізм, який надійно утримує бруківку. Це запобігає її падінню при транспортуванні.
Візки для бруківки коштують досить дорого, але можна побачити їх окупність протягом короткого часу.

Використовуйте візок-тачку для зручного транспортування дорожнього покриття.

Що б ми робили без вірної універсальної тачки? Ви можете легко завантажити в колісний візок все, що потрібно, для полегшення підйому і перевезення. Вона відмінно підходить для переміщення невеликої кількості бруківки.
Зворотною стороною використання тачки є те, що матеріали більш схильні до пошкодження при завантаженні в тачку або можуть випасти з неї. Крім того, потрібно більше часу для завантаження і розвантаження візка в початковій і кінцевій точці.