Наше бачення – благоустрій зовнішнього соціального простору має бути екологічним та економічно вигідним.

Тротуарная плитка Киев, Бородянка

Що ми робимо

Планета РС Бородянка – це комплексне виробництво будівельних матеріалів для ландшафтного благоустрою прибудинкових ділянок, мощення громадських і комерційних майданчиків – від покупки якісної сировини і виробництва до доставки.

Автоматизована лінія по виробництву тротуарної плитки від європейських виробників, дозволяє нам отримати високу якість за оптимальну собівартість.

Шляхом детального аналізу ринку ми продовжуємо розробку нових форм і забарвлень тротуарної плитки. Тротуарну плитку нашого виробництва виділяє підвищена морозостійкість і максимальна зносостійкість.

Наша місія

Наша місія – забезпечити стійке зростання нашого бренду, який визначає потреби клієнтів в інноваційних рішеннях для благоустрою зовнішнього соціального простору.

Стратегічні пріоритети

 • Автоматизація виробництва
 • Розробка інноваційних форм і забарвлень
 • Ефективна логістика
 • Поставка екологічно чистих матеріалів
 • Максимальна орієнтація на клієнта
 • Операційна досконалість
 • Розвиток виробничої потужності
Тротуарная плитка Киев, Бородянка
Тротуарная плитка Киев, Бородянка

Наші клієнти

Ринки збуту продукції ТОВ Планета РС Бородянка варіюються від приватних домовласників до професійних ландшафтних підрядників і компаній.

Планета РС Бородянка надає послуги домовласникам в створенні естетичних і практичних відкритих просторів, якими можна насолоджуватися довгі роки. Стратегія виробництва продукту спрямована на задоволення потреб клієнтів і підвищення швидкості та ефективності мощення продукту.

Виробничі та складські потужності підприємства дозволяють нам тримати в оптимальній кількості найбільш затребувані форми і забарвлення тротуарної плитки.

ЗАКАЗАТЬ КОНСУЛЬТАЦИЮ

  КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

  Київська область
  смт. Бородянка
  вул. Центральна, 224/16.

  +38(050) 366 5001
  +38(050) 366 5002

  У вас виникли питання щодо нашого вироьництва або послуг? Надішліть нам електронний лист, і ми незабаром зв’яжемося з вами.