Сьогодні відбулась надзвичайна подія , не тільки для нашої компанії, але й для всієї громади смт. Бородянка та Київської області. На підприємстві Планета РС Бородянка відкрився новий завод з виробництва вібропресувальних бетонних виробів: тротуарна плитка, дорожній бордюр, відливи й т.д. нового покоління.

Це Інноваційне обладнання нового покоління, остання розробка німецьких інженерів. Завод зібраний на комплектуючих виробництва світових лідерів: Rexroth гідравліка, процесори і електроніка Siemens, вся транспортна група на редукторах італійських виробників.
Збалансована робота даного заводу дозволяє виробляти високоякісну продукцію в більших обсягах, з великим терміном служби і високою морозостійкістю, а головне, з більш низькою собівартістю за рахунок високого рівня автоматизації. Продуктивність заводу 3000 циклів на добу. Це 50 тис м2 тротуарної плитки або 20 км дорожніх бордюрів за місяць. Унікальна система колормікс, розробленої німецькими інженерами, дозволяє запропонувати споживачеві нову, колорувати з переливом, продукцію.

   Ця лінія є одною з найсучасніших не тільки в Київської області, а й по території північного та центрального регіону України. Вся продукція яка виробляється відповідає усім європейським нормам та стандартам. Неймовірне враження від першого запуску системи навіть перехоплює подих від величі та масштабу. 


Запрошуємо до співпраці архітекторів, ландшафтних дизайнерів, дизайнерів екстер’єру, будівельників, та всіх хто дивиться на світ як митець.
Пропонуємо придбати та випробувати нашу продукцію!
Нагадуємо наші переваги:

  • Конкурентна ціна;
  • Європейська якість;
  • Великі об’єми;
  • Ресурси завжди у наявності;
  • Широкий вибір продукції.

З усім великим спектром продукції ви можете ознайомитися на нашому сайті planetarsk.com ,

або за телефоном

+38 (066) 555 07 07.

Завод ТОВ Планета РС Бородянка