Як ми виготовляємо нашу тротуарну плитку?

Poyatos (Іспанія) – виробник автоматизованих ліній для виробництва фігурних елементів мощення. Будучи європейською компанією, Poyatos дотримується всіх норм і гарантії Європейського співтовариства і Європейського Союзу (ISO, EN).

Poyatos виробляє надійні, потужні й універсальні машини для виробництва ФЕМ (фігурних елементів мощення), що відповідають всім вимогам, з високою продуктивністю і мінімальним споживанням енергії.

Для виробництва наших будівельних матеріалів ми використовуємо якісну сировину. Договори на постачання цементу у нас укладені з німецькими кампаніями «Heidelberg» і «Dyckerhoff», вивантаження відбуваються безконтактно з навколишнім середовищем.

Производство тротуарной плитки

Вібропресування

Ми використовуємо метод напівсухого вібропресування. Він дозволяє скорочувати використання води при виробництві і піклуватися про природні ресурси. Головна перевага цього методу – можливість виробляти бруківку в два шари.

Основний шар.

  • Забезпечує міцність бруківки і становить 90% її маси.

Верхній шар.

  • Забезпечує привабливість зовнішнього вигляду, дозволяє урізноманітнити види обробки поверхні і становить решту 10% маси.

Система Колормікс (Color-Mix)

Колірна гамма – важливий елемент, що визначає вибір бруківки. Різні колірні відтінки, отримані за технологією color-mix, дозволяють створювати оригінальні і індивідуальні композиції. Неповторні колірні переходи виходять за рахунок тонування верхніх шарів тротуарної плитки різними сумішами бетонних топінгів.

Бруківка з лінійки Колор-мікс відмінно підходить як для приватних володінь, так і для громадських місць. Кольори, натхненні природою, дозволяють нашій плитці адаптуватися до будь-якого об’єкту, незалежно від його стилю. Великий вибір форм і розмірів гарантує, що тротуарна плитка від Планета РС Бородянка буде добре виглядати як в класичних, так і в сучасних композиційних ландшафтах.

Продукція ТОВ Планета РС Бородянка перевіряється у вузькоспеціалізованій лабораторії, що гарантує тротуарну плитку відмінної якості