Як довго прослужить бруківка?

При плануванні проекту з твердим ландшафтом абсолютно нормально задавати багато питань, наприклад: «Як довго прослужить бруківка?» або «зникнуть кольору з тротуарної плитки?» Щоб допомогти вам підготуватися до проекту простору на відкритому повітрі, мі підготували список відповідей на п’ять найбільш поширених питань про тротуарну плитку.

З ЧОГО ЗРОБЛЕНА БРУКІВКА?

Тротуарну плитку або бруківку створюють в основному з бетону. На відміну від більшості бруківки, унікальний сучасний виробничий процес ТОВ Планета РС Бородянка дозволяє створювати бруківку з щільною гладкою текстурою поверхні і найкращим кольором і міцністю, щоб запобігти руйнуванню, розтріскування і вицвітання.

ДЛЯ ЯКИХ ПРОЕКТІВ МОЖНА ВИКОРИСТОВУВАТИ ТРОТУАРНУ ПЛИТКУ?

Бруківка різних розмірів і стилів дуже універсальна. Її можна використовувати в багатьох типах зовнішніх житлових проектів, в тому числі:

  • під’їзні шляхи
  • парковки
  • пішохідні доріжки
  • внутрішній двір
  • патіо
  • зони відпочинку навколо басейнів
  • літні майданчики
  • кухня на відкритому повітрі

Як довго прослужить тротуарна плитка?
Хоча немає однозначної відповіді на питання «скільки прослужить бруківка?» бруківка зазвичай розрахована десятиліття.

Якщо з вашої бруківкою виникла проблема, наша кампанія виготовить тротуарну плитку максимально наближену до вашого проекту. На нашу бруківку поширюється гарантія, за умови виконання всієї технології укладання і подальшого обслуговування.

Тротуарна плитка вицвітає і знебарвлюється?
Бруківка низької якості іноді не витримує сезонні цикли нашого регіону. Вони можуть потьмяніти і втратити колір під впливом дощу, льоду або снігу.

Автоматизована лінія виробництва тротуарної плитки від компанії Планета РС Бородянка, гарантує яскравий вигляд з року в рік. Крім того, надгуста поверхню нашої бруківки забезпечує кращий захист кольору, ніж у інших виробників.

ЧИ ЛЕГКО ЛАМАЄТЬСЯ БРУКІВКА?

Хоча сама по собі тротуарна плитка невелика і не дуже важка, насправді бруківка може бути міцніше заливного бетону. Більшість з них можуть витримати тиск не менш 1500 кг на квадратний сантиметр (товщина плитки від 60 мм). Бруківка призначена для передачі стресових навантажень на великі площі, що дозволяє їм залишатися неушкодженими навіть під вагою вантажних автомобілів (тротуарна плитка котушка товщиною 100мм витримує 2,2 тони на кв.см.).

Бруківка від Планети РС Бородянка – міцна і довговічна, тому що виготовляється за стандартами європейських виробників.