Як чистити тротуарну плитку?

Бруківка для внутрішніх дворів і патіо дуже універсальна і широко затребувана. З її допомогою ви можете створювати унікальні ландшафтні проекти свого прибудинкової простору, такого як патіо для відпочинку, під’їзна доріжка, літній майданчик і навіть кухня на відкритому повітрі. Форма і забарвлення тротуарної плитки дозволяють створити безліч різних варіантів укладання, мощення. Дотримуйтесь наших порад з очищення бруківки для патіо, щоб вона на довгі роки виглядала як нова.

КРАЩІ МЕТОДИ ОЧИСТКИ БРУКІВКИ

Підготувати тротуарну плитку до очищення

Перед чищенням бруківки звільніть максимально простір, приберіть садові меблі та інший інвентар який може знаходяться на ній, що може обмежити можливість повністю провести прибирання.

Після того, як ви все прибрали, промийте тротуарну плитку зі шланга. НЕ РЕКОМЕНДУЄМО при цьому використовувати автомийки високого тиску, так як це може призвести до вимивання наповнювача в міжплиткових швах. Полив водою в даному випадку прибирає поверхневий бруд і дає можливість більш ретельно очистити тротуарну плитку.

 

 

Типи розчинів для чищення

  • ЗВИЧАЙНЕ МИЛО І ВОДА – МИЛЬНИЙ РОЗЧИН
    Для приготування мильного розчину ви можете змішати з водою засіб для миття посуду або мило для рук.

  • ЗАСОБИ ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ БРУКІВКИ
    В інтернеті ви можете знайти спеціальні розчини для очищення тротуарної плитки. Ми рекомендуємо уважно вивчати склад та інструкції до застосування – робіть вибір у бік засобів з найменшим кількість агресивних хімікатів. Коли справа доходить до вашого відкритого житлового простору, менша кількість використовуваних хімікатів не тільки краще для вашого здоров’я, але і при використанні на бруківці менше шансів, що колір вашої бруківки зіпсується.
  • БІЛИЙ УКСУС І ВОДА
    Це відмінний натуральний спосіб чистки бруківки. Однак завжди використовуйте тільки білий оцет, тому що темний оцет може пошкодити колір вашої тротуарної плитки.

Крім того, важливо відзначити, що для досягнення найкращих результатів дайте оцту і воді вбратися в пофарбований асфальтоукладальник приблизно на одну годину, перш ніж використовувати мило і воду, щоб акуратно стерти плями.

Очищення бруківки для патіо гарантує, що у вас буде гарний відкритий двір на довгі роки. Вам більше не потрібно турбуватися про зміну пір року, яка завдасть шкоди вашій бруківці. Як тільки настає літо, ви можете очистити свою бруківку максимально ефективно.